SEO paslaugos

Reklama persikelia į internetą. Vis mažiau reklamos randame pašto dėžutėse, laikraščiuose. Tiksliau, apskritai spausdinama vis mažiau spaudos gaminių. Net automagistralių stendai stovi pustuščiai. Kodėl? Dėl visko kaltas internetas… Facebook, Twitter ir kiti socialiniai tinklai. Reklama tampa išmani kaip ir mobiliūs telefonai :)

Reklama turi būti rodoma ne visiems iš eilės, o tik tiksliniams jos vartotojams… Koks skirtumas jei reklamą per dieną pamato šimtas tūkstančių žmonių, bet nei vienas nėra suinteresuotas teikiama paslauga ar preke. Nelogiška būtų dalinti lankstinukus su privačių lėktuvų katalogu. Nes tai daugumai žmonių ‘ne pagal kišenę”. Daug tikslingiau tokią reklamą rodyti tose vietose kur susirenka verslininkai, politikai arba internete – aviacijos ar prabangos prekių puslapiuose.

Ką daro dauguma žmonių prieš įsigydami prekę? Eina į Googl’ą ir ieško kur ji pigesnė arba atsiliepimų apie ją. Tad visi pardavėjai nori, kad jų gaminiai būtų randami kuo aukščiau šioje paieškos sistemoje. Deja… Pirmame puslapyje yra tik 10 pozicijų. O visi nori į jas patekti. Ką reikia daryti? Atsakymas vėl labai paprastas – tvarkyti savo interneto svetainę, kad ji labiau patiktų Google sistemai. Tarp IT specialistų tai vadinama SEO optimizacija. Optimizuojant tinklalapį pagal tam tikrus raktinius žodžius paieškos sistemose pakyla jo reitingas. SEO susideda iš kelių dalių – svetainės programinio kodo tvarkymas, svetainės turinio tvarkymas, svetainės reitingo kėlimas internete.

Seo paslaugos jau tampa ne egzotika, o varomąja jėga ne vienam verslui. Pvz kreditai internetu… Natūralu, kad žmogus visų pirma ieškos informacijos internete. O bendrovių teikiančių tokias paslaugas yra daug daugiau nei 10. Tad lieka vienas vienintelis būdas – optimizuoti svetainę ir aplenkti konkurentus. Kiek darbo reiks įdėti optimizuojant svetainę atsakyti sunku, nes viskas priklauso nuo Jūsų konkurentų. Jei jie nedės daug pastangų į svetainės optimizaciją juos aplenksite ir kelis mėnesius būsite ramūs. Tačiau jei jie irgi naudosis SEO specialistų pagalba – jums teks dirbti nuolat. Kai kuriose įmonėse netgi yra įsteigtas atskiras etatas, arba vadybininkams, svetainių administratoriams skiriama užduotis rūpintis svetainių optimizacija.