Išorinė baterija – Power Bank

Power Bank (išorinė baterija) yra nedidielis įrenginys, telpantis į kiekvieno žmogaus kišenę, rankinę ar kuprinę.  Išorinė baterija yra akumuliatorius, kurį pakrovus energiją nešiositės su savimi ir, esant reikalui, galėsite ją perkelti  į bet kokį norimą įrenginį. Tai gali būti planšetė, telefonas, mp3 grotuvas ar panašūs įrenginiai, turintys baterijas.

Dažnai tenka susidurti su situacija, kai išmanusis telfonas išsikrauna netikėčiausiu momentu.  Juk visi esam mate, kaip bare ar klube žmogus pergyvena dėl išsikraunančio ar išsikrovusio telefono. Vėlai naktį negali nei TAXI automobilio išsikviesti, nei draugams paskambinti, nes telefonas išsikrovė. O jei ir barmenas pakrauti telefono nesutinka?

O ir ne tik naktinį gyvenimą gyvenantys žmonės susiduria su situacija, kai prireikia išorinės baterijos. Pamiršus per naktį pasikrauti telefoną, jo ekrane pamatome, jog energijos liko mažiau nei 20%. O eitiį darbą ar mokyklą tai reikia! Ten ne visada galime pasikrauti telefoną… Tuo tarpu žymiai paprsačiau yra telefoną prijungti prie Power Bank‘o ir ramiai jį pakrauti kišenėje.

Automobilyje automobilinis pakrovėjas yra puiki išeitis, tačiau ne visi jį turint, o ir turint tokio tipo pakrovėją kelionėje ištinka netikėtumų – vairuotojai juos palieka namuose, ar turi išeiti iš automobilio, pamiršę jį pasikrauti ne tik namuose, bet ir automobilyje.

Išorinių bateirjų, kaip ir visų kitų baterijų talpos yra labai skirtingos ir norimą išorinę bateirją reiktų pasirinkti pagal naudojamą įrenginį. Standartinių išmaniųjų telefonų baterijų talpos vyrauja tarp 1800mAh ir 2400mAh. Jei naudojate tokį telefoną, Jums pakakis standartinės 2600mAh išorinės baterijos. Dėl perkrovimų, galimų netikslumų, bei srovės stiprio kritimo, iš jos bus perduodama žymiai mažiau energijos – apie 1800mAh. Tai yra apie 80-90% telefono baterijos, bet to turėtų pakakti Jūsų dienai, o ilgos kelionės metu, taupant energiją, ir kelioms dienoms.

Esti ir didesnės talpos baterijų: 4000mAh Power Bank turėtų pakakti planšetei pakrauti, o didesnės talpos išorinės baterijos gali pakrauti Jūsų telefoną ar planšetę net kelis kartus. Tam į jas būna įmontuotos net kelios USB jungtys.