Stogo bagažinių nuomos kainos

Jei susiruošėte pailsėti kalnuose, arba tiesiog vykstate į kokią nors turistinę išvyką, be vieno dalyko jums apsieiti niekaip neišeis. Tai bagažas. Dažniausiai žmonės su savimi pasiima labai daug, kartais net nereikalingų daiktų, todėl automobilyje, ypač jei jis yra nedidelis, vietos beveik nebėra, todėl kelionė nebus pati maloniausia, kai aplinkui nebus laisvos vietos. Kad taip nenutiktų reikia arba pasiimti mažiau bagažo, arba išsinuomoti stogo priekabą, kurioje tilps dauguma jūsų kelionei reikalingų daiktų. Manau, kad pastarasis variantas visiems bus labiau priimtinas. Šiandien pakalbėsime apie tokių stogo bagažinių nuomos kainas.

Visų pirma, kalbėsime apie uždarų stogo bagažinių nuoma teikiančių įmonių siūlomas kainas. Atviros bagažinės turistinėms kelionėms nėra pats geriausias pasirinkimas. Straipsnio pradžioje ne be reikalo paminėjau atostogas kalnuose, mat žmonės, kurie dažnai slidinėja yra pratę naudotis savo nuosavas slides prie kurių yra pratę, todėl stogo bagažinių nuoma labai dažnai yra pasinaudojama tada, kai reikia su savimi pasiimti slides, kurios į bagažinę, o tuo labiau į saloną tikrai netilps. Taigi, ar daug kainuoja išsinuomoti bagažinę vienai dienai? Tikrai ne! Tai tikriausiai yra daug pigiau nei galėjote pagalvoti, mat vidutinė 300 – 400 litrų talpos plastikinė bagažinė dienai vidutiniškai kainuoja vos 3 – 5 eurus. Kaina, žinoma, priklauso nuo nuomos paslaugas teikiančių verslininkų, tačiau ji nebus didesnė nei 5 – 7 eurai. Verta paminėti, kad į šią kainą įtraukta tik stogo bagažinių nuoma, o atskiri priedai, tokie kaip skersiniai prie kurių tvirtinamos bagažinės parduodamos arba nuomojamos atskirai. Taip pat, prieš nuomojantis bagažinę teks palikti maždaug 100 eurų užstatą, kuris bus grąžintas, kai atiduosite stogo bagažinę. Kainai taip pat įtaką turi nuomos terminas. Pavyzdžiui, jei nuomojatės bagažinę vienai ar dviem dienoms, tai paros kaina sieks maždaug 5 eurus, tačiau jei terminas būtų mėnuo ar daugiau, tada paros kaina neretai nukristų netgi iki 3 eurų.

Taigi, galima daryti išvadą, jog bagažinės praverčia tada, kai išsiruošiate atostogauti tačiau nenorite daiktais apkrauti automobilio salono arba vežtis tenka tokius daiktus, kurie į automobilio vidų tiesiog netelpa, pavyzdžiui slides. O tai yra ne tik patogiau nei atitinkamos prekės pirkimas tačiau ir apsimoka nes stogo bagažinių nuoma yra išties nebrangi paslauga, o naudojantis ja ilgą laiką, kaina darosi tik mažesnė.