Segmentinės tvoros

Tvorų tipų yra labai įvairių. Kiekviena tvora yra kažkuo išskirtinė, turi savo pliusų bei minusų lyginant su kitokiomis tvoromis. Ko gero pačios populiariausios bei dažniausiai naudojamos yra medinės tvoros, kurios gali būti vertikalios arba horizontalios. Būtent jas žmonės labiausiai mėgsta statyti savo kieme bei jomis aptverti sodą ar namą. Tačiau taip pat yra ir gan populiarių kitokių tvorų.

Vienos iš tokių yra segmentinės tvoros. Jų dizainas bei struktūra yra visai kitokia nei mums įprastų medinių tvorų, tačiau segmentinės tvoros yra išties gan plačiai naudojamos įvairiais tikslais. Šios tvoros yra šiek tiek panašios į tinklines tvoras iš metalo, tačiau segmentinių tvorų konstrukcija šiek tiek skiriasi. Visų pirma, joms naudojami žymiai storesni maždaug 5mm metaliniai strypeliai sudėti vertikaliai bei kas keliolika centimetrų sujungti šiek tiek storesniais skersiniais. Taigi, segmentinės tvoros turi gan daug pliusų. Pirmiausia, pagrindinis tokių tvorų privalumas yra jų paprastumas. Tokių tvorų gamybai nereikia itin daug medžiagos, bei gamybos išlaidų. Dėl šios priežasties segmentinės tvoros yra bene pats pigiausias pasirinkimas. Tačiau nepaisant žemos kainos, segmentinės tvoros sugeba išlaikyti bei atlikti savo pagrindinę funkciją, tai yra palaiko saugumą.

Taip pat, minėtos tvoros išlaiko ir savo estetinę išvaizdą, tad norint jomis aptverti kiemą ar kokį kitą objektą nekils jokių neigiamų pojūčių dėl šios tvoros išvaizdos. Žinoma, segmentine tvora kiemo tikrai nepapuošite kažkaip ypatingai, kaip tai galėtumėte padaryti naudodami medinę tvorą, tačiau kiemo ar sodo eksterjerui tikrai nepakenksite. Tačiau vis dėl to segmentinės tvoros dažniau yra naudojamos ne namams aptverti o norint apsaugoti didesnes teritorijas, kurias norima apsaugoti nepatiriant per didelių išlaidų tačiau tuo pat ir nepakenkiant objekto ar teritorijos saugumo lygiui. Taigi, segmentinių tvorų pagrindinis privalumas yra jų žema kaina. Tačiau nepaisant to, šios tvoros išlaiko ir aukštą saugumo lygį, bei puikią estetinę išvaizdą, tad tokią tvorą galima pastatyti ne tik aplink kokią nors didelę saugomą teritoriją, tačiau ir apsitverti savo kiemą ar sodą.