Žaislai

Tokio amžiaus vaikui labai svarbu pradėti mokytis socialinių įgūdžių, taip pat svarbu būti nepriklausomu žmogumi. Turbūt pastebėjote, kuo skiriasi 1-2 metų vaikas nuo vaikelio, kuriam nėra metukų – jis jau gali bėgioti, labiau pasitiki savo jėgomis, gali pasakyti iki penkiasdešimties žodžių.

Judėjimą skatinantys žaislai

ergoterapinis-zaislai-vaikamsTokio amžiaus vaikams labai svarbu išlavinti savo koordinaciją, judesius, vikrumą, pusiausvyrą. Taigi, turint tai omenyje, vienas iš geriausių žaislų tokio amžiaus vaikams yra kaladėlės. Kaladėlės yra puikus pasirinkimas, kaip ir daugelis kitų žaislų, kurie gali skatinti judrumą, aktyvumą. Tokio amžiaus vaikai mėgsta bėgioti ir įveikti įvairias kliūtis.

Taip pat galima padovanoti kamuoliukus, keturratį dviratį. Labai populiarūs ir visokie pliušiniai žaislai, kurie yra interaktyvūs – kalba, triukšmauja, šoka ir panašiai. Tokio amžiaus vaikams taip pat labai svarbus žaislai, kurie būtų susiję su kalba, kadangi šiuo laikotarpiu itin sparčiai vystosi kalbos įgūdžiai, vaikai bando kalbėtis su tėveliais, taip pat jie kažką tauška ir žaisdami, asocijuoja žodžius su veidais, kvapais, žaislaishttp://kenditoys.com

Tokiame amžiuje didelį vaidmenį vaidina ir knygos – prieš miegą skaitykite vaikams pasakas, rodykite jiems knygutes, tegul jie susidomi ir po truputį pratinasi prie istorijų ir lopšinių. Dainuokite jiems, skaitykite, kad vaikeliai galėtų greičiau tobulėti ir norėtų patys paimti knygelę į savo rankas.

zaislai-magnetine-delioneSvarstote, kur galima nusipirkti vaikų žaislų pigiau? Mūsų duomenimis, tai dabar galite pigiausiai padaryti internetu. Negana to, čia apsipirkimas yra labai patogus, kadangi jums tereikia interneto naršyklės, kurioje įrašysite internetinės parduotuvės adresą ir tuoj pat galėsite pasirinkti iš šimtų skirtingų prekių – galėsite rinktis iš kaladėlių, dėlionių, lego konstruktorių, keturračių, stalo žaidimų, mašinyčių, vaikiškų knygelių ir gausybės kitokių žaidimų. Prie kiekvieno iš jų pamatysite detalų aprašymą, todėl tikrai bus aišku, ką perkate. Negana to, daugelis internetinių žaislų parduotuvių jums gali pasiūlyti mažesnes kainas nei vaikų žaislų salonai, o taip pat neretai galima užsisakyti ir nemokamą pristatymą į namus.

Taigi, palepinkite savo vaikus naujais lavinamaisiais žaislais!