Poliravimas

Kas yra poliravimas? Poliravimas yra paviršinio sluoksnio įbrėžimų šalinimas. Poliruojami dantys, automobiliai, žibintai. Nupoliruotas dantis būna švelnus ir lygus – tai suteikia jam blizgesį, geresnį jausmą burnoje. Be to kai nėra aštrių kampų nėra už ko kliūti apnašoms. Automobilių žibintai poliruojami po to kai jie nuo senumo pageltonija, nusibraižo. Tada jie ne tik prastai atrodo, bet ir labai prastai sklaido šviesos spindulius, automobilis gali net nepraeiti techninės apžiūros. Belieka žibintą keisti nauju arba poliruoti. Poliravimas kainuoja ženkliai pigiau nei keitimas nauju. Be to nereikia nieko ardyti, nes kai kuriuose automobiliuose žibintų išėmimas yra pakankamai komplikuotas.

Automobiliai dažniausiai poliruojami norint pagerinti jų išvaizdą. Po poliravimo automobilis blizga kaip naujai perdažytas. Poliravimas užmaskuoja įbrėžimus, išlygina viršutinį dažų sluoksnį. Taip automobilis apsaugomas ir nuo korozijos, nes akmenukų išdaužytos vietos pasidengia plonu dažų sluoksniu. Taip pat mašinos poliruojamos norint suvienodinti automobilio spalvą po dalinio kėbulo perdažymo. Perdažius dalį kėbulo ta dalis blizga labiau nei nedažyta dalis. Dėl to automobilis poliruojamas stengiantis atnaujinti nedažytą dalį ir susendinti naujus dažus. Rezultate visas automobilis būna lygus ir gražus.

Mašinų poliravimas Kaune atliekamas ne vienoje vietoje. Galime rekomenduoti UAB “Meninis lyginimas”. Jie ne tik poliruoja automobilius, bet ir lygina kėbulus be dažymo, valo salonus. Jūsų automobilis bus kaip naujai gimęs kai jį nupoliruosite, išvalysite, išlyginsite įlenkimus.

Jei sugalvosite poliruoti patys tai darykite itin atsargiai, nes jei apsižioplinę nušveisite per didelį dažų dangos sluoksnį, tada teks jau ne poliruoti ar perdažyti. O jei šveisite specialiu aparatu, tada problemos kils jei vienoje vietoje pašveisite per ilgai. Tada galite “uždeginti” ir toje vietoje susitrauks dažai. Tada neliks jokio kito varianto kaip perdažymas. Tai geriau nepersistengti ir poliruoti protingai.